Sosyal Medya

Bırakın Hesabınızı Uzmanlar Yönetsin

Sosyal medya hesabınızı uzman ekibimize bırakın ve
etkileşimli tasarımlar ile müşteri ağınızı genişletin.

Sosyal Medya

Neler Yapıyoruz?

  • Sosyal medya hesaplarınızın optimizasyon çalışmalarını yapıyoruz.
  • Etkileşimli tasarımlar ile daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar hazırlıyoruz.
  • UX deneyimini önemsiyoruz.
  • Konsept paylaşımlar hazırlıyoruz. (Kampanya & özel gün vb…)
  • Planlı paylaşım takvimi tutuyoruz.
  • Takipçi sayınızın artması için organik çalışmalar yapıyoruz.

Sosyal Medya Dijital Dünyanın Kalbi

Sadece satışlarınız için değil kurumsal kimliğinizi oluşturmak ve marka bilinirliğini yükseltmek için de
sosyal medya kullanmalısınız. Geç kalmadınız hemen başlayabilirsiniz!

Fiyat Teklifi Al

Web Yazılım

E-Ticaret Web Tasarım

E-Ticaret Yazılımı

SEO stratejileri, hedef kitleye nasıl ulaşılacak, ulaşılan müşteriye ne sunulmalı, müşteri alışverişe nasıl yönlendirilmeli, müşteri memnuniyeti için ne yapılması gerek” gibi sorular ve cevapları çözüme ulaştırmalıdır.

Bu strateji e-ticaret sitenizin yapısı, içerik stratejileri,  kullanıcı odaklı uygulamalar ile hem entegre hem de aynı hedefe odaklanmış olmalıdır.

E-ticaret sitelerinde  müşterilerin siteye olan güvenleri çok önemlidir. Web sitesi, yapısal olarak güvenlik ile ilgili tüm önlemleri almış olmalı, bu güvenlik bildirimlerini kullanıcılarına net şekilde aktarmalıdır.

Hazırlanan tüm e-ticaret sitelerinde müşterilerin kişisel bilgilerinin güvenle saklanması konusunda maksimum önlemleri almalıdır. Alışveriş sürecinin, kredi kartı bilgileri kayıt altına alınmadan tamamlanmasını sağlar.

Tüm e-ticaret projelerinin olmaz ise olmazı olan SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde ödeme sistemi ile e-ticaret sitesi arasından bilgi transferini de güvenli hale getirir.

Doğru Adımlarla Dijitalde Yanınızda Olalım

Geliştirilebilir, güvenli ve özgün yazılım ile her zaman yanınızdayız.

Bizi Arayın

İnegöl Dijital Ajans Web Tasarım

Kurumsal Site Yazılımı

Müşteri beklentilerine göre web sitesinde kullanım kolaylığı sunan, hedef kitlenin ihtiyaç duyduğu bilgileri ve aksiyonları kolayca almasını sağlayan, fonksiyonel bir yapı kurgular. UX (User Experience) Dizayn yaklaşımı ile site ziyaretçilerinize kusursuz dijital deneyim yaşatmayı hedefler.

Müşteri analizleri ve müşteri beklentileri daima dikkate alınır. Böylece müşteriler sitede gezinirken görmek istediklerine, yapmak istedikleri işleme hızlı ve kolay bir şekilde erişir.

Markanızın hedef kitlesi, web sitenize her an, her yerden ve her cihazdan kolayca ulaşabilmeli. Bunun için de cep telefonu ve tablet gibi küçük ekranlı mobil cihazlarda da, web siteniz sorunsuz çalışabilmeli.

Günümüz dijital dünyasında internet kullanıcılarının büyük oranda mobil kullanıyor olması, arama motorlarının responsive yapıları zorunlu kılması, mobil cihazlardaki performans ihtiyaçları nedeni ile responsive dizayn, web tasarım çalışmaları için olmazsa olmazlarındandır.

Hemen Bizim ile Çalışın

07Pixel ile dijital dünyanın lideri olmak için hemen bizimle çalışabilirsiniz! Geç kalmadınız hemen başlayalım!

Fiyat Teklifi Al

SEO

İnegöl Pixel yazılım hizmetleri ile e-ticaret sitenizi veya kurumsal sitenizi arama motorlarında üst sıralarada çıkaralım.

Nedir Bu SEO ?

SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelir.Yani sitenizin Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkmasını sağlayan işlemlerdir.

SEO ile Zirveye

Dijital reklam yaparak firmanızı arama motorlarında en üste çıkabilirsiniz. Peki organik olarak nasıl çıkarabilirsiniz biliyor musunuz? İşte biz biliyoruz ve bu yüzden SEO hizmeti veriyoruz. Organik olarak en üste çıkmak istiyorsanız;

İletişime Geç

İnegöl Pixel yazılım hizmetleri ile google ads hesaplarınızı yönetelim.

Google ADS İle İşlerinizi Büyütün

Firmanıza en uygun hedef kitlesini belirleyip bütçenizi doğru harcayalım.

Google ADS hesabınız yok mu?

Profesyonel ekibimiz size Google ADS kurulumu için hemen yardımcı olsun

Bizi Arayın

Bursa Ajans

Ülke ekonomisinin lokomotifi konumundaki Bursa bu durumun bilincindeki firmalar ve şirketler sayesinde önemli yollar kat etti. İrili ufaklı her firmanın bu yoldaki rolü de tartışmasız süregelen gerçeklerden. Üretim kadar tanıtım ve pazarlamanın bilinci içerisindeki firmaların dijital ortamlardaki yüzü Bursa Ajans size özgün dijital çözümler sunuyor.

Firmanızın internetteki kurumsal yüzü olan internet siteleri tasarımından içeriğine kadar profesyonel çözümler ister. Bu anlamda firmanızı işlevsel yönden en iyi tanıtacak, vizyonunuzu ve misyonunuzu ortaya koyacak olan internet sitesi projelerinde sizinle birlikte hareket ediyoruz. Sade ama sizin renklerinizi taşıyan, kolay erişebilen içerik ve ürün tanıtımları interaktif yollardaki kimliğiniz oluyor.

İnternet reklam ve ürün tanıtımı ile daha çok kişiye ulaşabilme imkanları sunarken aynı zamanda daha çok kazancın anahtarı haline geliyor. Bu çerçevede firmanızın ihtiyacı olan e-ticaret sitesi markanızın hedef kitlesi oluyor. Hedef kitlenize en iyi şekilde ve daha fazla ulaşmanızı sağlayacak, satıştaki  hacminizi sürekli yükseltecek olan alt yapı sunan Bursa Ajans bu konudaki tecrübesi ile sizlere uzun vadeli çözümler sunuyor.

İnternetteki yüzünüzün google aramalarında üst sıralarda yer alması önemlidir. Bu önemin bilincinde doğru hazırladığımız altyapılarımızı sürekli güncelleyerek, yenileyerek adımlarımıza yenilerini ekliyoruz. Site içi ve dışı ayarlamaları, responsive tasarım olarak mobil, tablet ve bilgisayar gibi tüm cihazlarda kullanıma uyumluluk çalışmaları firmanızı önde tutar. Aramalarda ilk sırada yer almanızdaki aşamaları, site haritalarını, yer haritaları desteğini, webmaster tools ile site araçlarını, analytics ile sitenize ait anahtar kelime ve arama optimizasyonlarını ile yapmanız gereken SEO çalışmalarını uzman personellerimiz ile yapıyor ve size ekonomik reklam imkanları sağlamış oluyoruz.

İşletmelerin google haritalarındaki yeri ve kaydı önemli hususlardan biridir. İnternet sitelerinde bulunabilirlik kadar haritalarda işletmenizin adres bilgileri önemlidir. Bu haritalar sizin konumunuzu göstermekten çok daha yararlı hususlar sunar. Markanızı ve sizi arayanların adres, telefon, meal adresi ile çalışma saati gibi bir çok bilgiye ulaşım sağlayan haritalar sizlerin adınıza düzenleme yaptığımız adreslerdir.

Firmanızın takipçilerinin sizi mobil uygulamalar üzerinden takip etmesi ayrıca markanızın kalite değerini gösterir. İOS ile Android işlemcili uygulamalar ile daha çok müşteriye ulaşmak, hızlı ve ekonomik iletişimler kurmak için mobil uygulama yazılımları ticari firmalar açısından önemli hususlardır. Bu aşamada ihtiyacınız olan uygulama tasarımı ve kodlamaları ile diğer firmalarla rekabetteki yerinizi Bursa Ajans olarak birkaç adım öne alıyoruz.

İnternet ulaşım ve reklam açısından hızlı ve ekonomik çözümler sunan bir mecra. Bu mecrada yer almak firmanızın gelişimi, tanıtımı, ürün pazarı ile gelişmesi açısından önem arz eder. 7-24 istenilen zaman diliminde reklamınızın yapıldığı, istenilen saatte ürünlerinizin tüm ayrıntıları ile incelebilme olanağı sağlayan dijital dünyanın önemi her geçen gün biraz daha artıyor. Tüketicilerin ürün alımı ve araştırmalarının internet siteleri üzerinden yapıldığı gerçeğini bilen firmaların operasyonel olarak daha az bütçeler ile önemli tanıtımların yapıldığı adresler olan internet siteleri Bursa Ajans’ın elinde şekilleniyor.

İnternet sitesi için ihtiyaçların belirlenmesi ili size uygun, sizi tanıtan renkler ve yazılımlar sayesinde internetteki yerinizi uzman profesyonel ekiplerimiz ile hazırlıyoruz. Bu konuda ihtiyacınız olan grafikerlerimiz, uzman yazılımcılarımız sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özgün görseller hazırlıyor. Hazırlanan bilgiler ile ürünlerinizin tanıtımında gerekli iç ve site dışı SEO çalışmalarını yapıyor ve bundan sonra da aramalarda ilk sıralarda yer alması için çalışmalar yapıyoruz. SEO sürekli yapılması gereken bir çalışmadır. Uzman ekiplerce yapılan çalışmalar sizin internette bulunma olasılığınızı artırıyor.