İnegöl Pixel yazılım hizmetleri ile google ads hesaplarınızı yönetelim.

Google ADS İle İşlerinizi Büyütün

Firmanıza en uygun hedef kitlesini belirleyip bütçenizi doğru harcayalım.

Google ADS hesabınız yok mu?

Profesyonel ekibimiz size Google ADS kurulumu için hemen yardımcı olsun

Bizi Arayın

İnegöl Pixel yazılım hizmetleri ile google ads hesabınızı yönetelim, sizde zirveye çıkın.

Biz Kampanyalarınızı Yönetirken,
Siz İşinize Odaklanın

Google ADS ekibimiz ile birlikte reklam bütçenizi en iyi şekilde yöneterek, size en iyi performansı sunalım. Sizde işlerinize odaklanın.

Kampanyalarınızı yönetirken zorluk mu çekiyorsunuz?

Profesyonel ekibimiz tarafından hizmet almak için

Bizi Arayın

İnegöl Pixel yazılım hizmetleri olarak,google search console kurulum ve entegrasyonlarınızı yapalım.

Müşteriler Arama Yaptığında Sizi Bulsun

Siz dijitalde nerede olmak istediğini hayal edin, biz çalışmalara başlayalım.

Dijital çözüm ortağınız Pixel Yazılım Hizmetleri
Hemen
Bizimle Çalışın

07Pixel ile dijital dünyanın lideri olmak için hemen bizimle çalışabilirsiniz!

Bizi Arayın

Google Ads

Google Ads hizmetimizle dijital varlığınızı hem yerel, hem küresel ölçekte büyütmenize yardımcı oluyoruz. Sektörünüzdeki belli kitleleri hedeflemenizi sağlıyor, geri dönüşüm ve kârlılık oranınızı artırıyoruz.

Google Ads yönetimi sırasında yalnızca trafik almayı hedeflemiyor, reklamlarınızın verimliliğini maximum düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Bunun için doğru stratejiler ve doğru filtrelerle reklamlarınızın optimizasyonunu gerçekleştiriyor, reklam bütçenizi en doğru şekilde kullanmanıza imkân tanıyoruz.

Google Ads Nedir?

Google Ads; Google tarafından sunulan çevrimiçi ve ücretli reklam hizmetidir. Kişilerin ve işletmelerin ürünlerini, hizmetlerini doğru hedef kitle ile buluşturur.

Google Ads Önemi

Dünyanın en büyük arama motorunda iyi bir konuma gelmenin firmalar ve markalar için ne kadar büyük bir fırsat olduğu şüphesizdir.

İşte Google Ads ile bu dev platformda uygun maliyete reklam verebilir, kendinizi görünür kılabilirsiniz. Reklamlarla web sitenizin trafiğini artırır, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşırsınız.

Bu doğrultuda, Google Ads avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi herkese tanıtmakla uğraşmaz, yalnızca doğru hedef kitleye odaklanırsınız.
  • Google aramalarında üst sıralara yerleşir, Youtube platformundaki hedef kitlenize de Google Ads reklamları ile ulaşabilirsiniz.

Demografik filtreler ve coğrafi bölge seçimi ile hedef kitlenizi özelleştirebilirsiniz. Reklamlarınız, seçilen belirli lokasyonlarda yayınlandığı için daha hızlı sonuç alırsınız.

 • Ödeme sistemini kendiniz belirlersiniz. (Görüntüleme başına, tıklama başına, satın alma başına vb.) Böylelikle paradan tasarruf eder, bütçenizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.
 • Reklam harcamanız belirlenen aylık bütçenin üzerine çıkmaz. Bundan dolayı maddi kaybınız olmaz.
 • Reklamların hangi saat aralıklarında yayınlanacağına siz karar verirsiniz. Bir şeyin internette aranma zamanı ve ilgi görme oranı her sektör için farklıdır. Örneğin akşamları ‘en yakın Üsküdar kuaför’ araması yapılmazken, gündüz saatlerinde bu tarz aramalar yoğun olarak gerçekleştirilebilir. Siz reklamlarınızın ne zaman daha fazla dikkat çekeceğini öngörüyorsanız yayında kalma saatini ona göre ayarlayabilirsiniz. Böylelikle tıklama oranı daha da artacaktır.
 • Anahtar kelimelerinizle ve reklamlarınızla ilgili tüm verileri raporlayarak erişim ve etkileşimlerinizi takip edebilir, stratejilerinize bu çerçevede yön verebilirsiniz.

 

Google Ads Reklam Çeşitleri

Bunlar;

 • Uygulama Reklamları
 • Video Reklamları
 • Görüntülü Reklam Ağı
 • Arama Ağı Reklamları şeklinde listelenebilir.

07 Pixel, tüm Google Ads reklam modelleri ile ilgili zengin bilgi birikimini en doğru şekilde kullanarak çözüm ortağınız olur.

Google Ads Yönetimi Neleri İçerir?

 • İnternet sitenizin Ads reklamcılık kurallarına uygunluğunu denetliyor ve gerekli iyileştirmeleri sağlıyoruz.
 • Google Ads hesabınızı doğru ayarlarla kurguluyor ve Ads reklamlarına hazır hâle getiriyoruz.
 • Remarketing ve dönüşüm kodlarını web sitenize yerleştiriyor, Google Analytics ve diğer tüm yardımcı araçları gerektiği gibi entegre ediyoruz.
 • Bütçenizi planlıyor, gereksiz reklam harcamalarının önüne geçiyoruz.
 • İnternet sitenizi doğru konumlandırıyor, adımlarımızı belirlenen hedeflere göre atıyoruz.
 • Doğru anahtar kelimeler ve doğru kategorizasyon ile hem düşük TBM, hem de yüksek trafik avantajlarını bir araya getiriyoruz.
 • Reklam gruplarını, başlıkları, reklam metinlerini, Landing page ve kullanılan görselleri optimize ederek en iyi kalite puanını hedefliyoruz.
 • Reklamlarınızda kreatif banner setlerine, harekete geçirici mesajlara, etkileyici sloganlara yer vererek markanızı hedef kitlenizin ilgi odağı hâline getiriyoruz.
 • Satışlarınızı ve cironuzu artırmanıza yardımcı oluyor, sektörel reklam kampanyalarından yararlanarak sizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz.
 • Reklam maliyetlerinizi ve performansınızı analiz ediyor, ayrıntılı bir biçimde raporlayıp size sunuyoruz. Topladığımız verileri sonraki reklam kampanyalarınız için kullanıyor, böylece daima etkili bir strateji izliyoruz.

Ürün ve hizmetlerinizi doğru kişilere en hızlı ve etkili yoldan ulaştırabilmek için profesyonel Google Ads yönetimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Marka algınızı güçlendirerek sektörünüzde ön plana çıkabilir, rakipleriniz arasından sıyrılarak tercih edilme oranınızı artırabilirsiniz.