Sosyal Medya

Bırakın Hesabınızı Uzmanlar Yönetsin

Sosyal medya hesabınızı uzman ekibimize bırakın ve
etkileşimli tasarımlar ile müşteri ağınızı genişletin.

Sosyal Medya

Neler Yapıyoruz?

  • Sosyal medya hesaplarınızın optimizasyon çalışmalarını yapıyoruz.
  • Etkileşimli tasarımlar ile daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar hazırlıyoruz.
  • UX deneyimini önemsiyoruz.
  • Konsept paylaşımlar hazırlıyoruz. (Kampanya & özel gün vb…)
  • Planlı paylaşım takvimi tutuyoruz.
  • Takipçi sayınızın artması için organik çalışmalar yapıyoruz.

Sosyal Medya Dijital Dünyanın Kalbi

Sadece satışlarınız için değil kurumsal kimliğinizi oluşturmak ve marka bilinirliğini yükseltmek için de
sosyal medya kullanmalısınız. Geç kalmadınız hemen başlayabilirsiniz!

Fiyat Teklifi Al

Web Yazılım

E-Ticaret Web Tasarım

E-Ticaret Yazılımı

SEO stratejileri, hedef kitleye nasıl ulaşılacak, ulaşılan müşteriye ne sunulmalı, müşteri alışverişe nasıl yönlendirilmeli, müşteri memnuniyeti için ne yapılması gerek” gibi sorular ve cevapları çözüme ulaştırmalıdır.

Bu strateji e-ticaret sitenizin yapısı, içerik stratejileri,  kullanıcı odaklı uygulamalar ile hem entegre hem de aynı hedefe odaklanmış olmalıdır.

E-ticaret sitelerinde  müşterilerin siteye olan güvenleri çok önemlidir. Web sitesi, yapısal olarak güvenlik ile ilgili tüm önlemleri almış olmalı, bu güvenlik bildirimlerini kullanıcılarına net şekilde aktarmalıdır.

Hazırlanan tüm e-ticaret sitelerinde müşterilerin kişisel bilgilerinin güvenle saklanması konusunda maksimum önlemleri almalıdır. Alışveriş sürecinin, kredi kartı bilgileri kayıt altına alınmadan tamamlanmasını sağlar.

Tüm e-ticaret projelerinin olmaz ise olmazı olan SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde ödeme sistemi ile e-ticaret sitesi arasından bilgi transferini de güvenli hale getirir.

Doğru Adımlarla Dijitalde Yanınızda Olalım

Geliştirilebilir, güvenli ve özgün yazılım ile her zaman yanınızdayız.

Bizi Arayın

İnegöl Dijital Ajans Web Tasarım

Kurumsal Site Yazılımı

Müşteri beklentilerine göre web sitesinde kullanım kolaylığı sunan, hedef kitlenin ihtiyaç duyduğu bilgileri ve aksiyonları kolayca almasını sağlayan, fonksiyonel bir yapı kurgular. UX (User Experience) Dizayn yaklaşımı ile site ziyaretçilerinize kusursuz dijital deneyim yaşatmayı hedefler.

Müşteri analizleri ve müşteri beklentileri daima dikkate alınır. Böylece müşteriler sitede gezinirken görmek istediklerine, yapmak istedikleri işleme hızlı ve kolay bir şekilde erişir.

Markanızın hedef kitlesi, web sitenize her an, her yerden ve her cihazdan kolayca ulaşabilmeli. Bunun için de cep telefonu ve tablet gibi küçük ekranlı mobil cihazlarda da, web siteniz sorunsuz çalışabilmeli.

Günümüz dijital dünyasında internet kullanıcılarının büyük oranda mobil kullanıyor olması, arama motorlarının responsive yapıları zorunlu kılması, mobil cihazlardaki performans ihtiyaçları nedeni ile responsive dizayn, web tasarım çalışmaları için olmazsa olmazlarındandır.

Hemen Bizim ile Çalışın

07Pixel ile dijital dünyanın lideri olmak için hemen bizimle çalışabilirsiniz! Geç kalmadınız hemen başlayalım!

Fiyat Teklifi Al

SEO

İnegöl Pixel yazılım hizmetleri ile e-ticaret sitenizi veya kurumsal sitenizi arama motorlarında üst sıralarada çıkaralım.

Nedir Bu SEO ?

SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelir.Yani sitenizin Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkmasını sağlayan işlemlerdir.

SEO ile Zirveye

Dijital reklam yaparak firmanızı arama motorlarında en üste çıkabilirsiniz. Peki organik olarak nasıl çıkarabilirsiniz biliyor musunuz? İşte biz biliyoruz ve bu yüzden SEO hizmeti veriyoruz. Organik olarak en üste çıkmak istiyorsanız;

İletişime Geç

İnegöl Pixel yazılım hizmetleri ile google ads hesaplarınızı yönetelim.

Google ADS İle İşlerinizi Büyütün

Firmanıza en uygun hedef kitlesini belirleyip bütçenizi doğru harcayalım.

Google ADS hesabınız yok mu?

Profesyonel ekibimiz size Google ADS kurulumu için hemen yardımcı olsun

Bizi Arayın

İnegöl Ajans

Küresel ekonomide marka değeri haline gelen İnegöl’de bulunan firmaların en önemli aracı web siteleridir. İnternetin gelişimi ile tanıtım ve internet pazarının kazancın anahtarı olduğu bir gerçek.  Bu durumun bilincindeki her firmanın kendisini ve ürünlerini tanıttığı gibi vizyonu ve misyonunu da gösterdiği imajı konumundaki internet sitelerinin kurulumu önem kazanıyor. Yayınlanması ve sonrasında pazarda yer edinebilmesi için yapılan SEO çalışmalarında İnegöl Ajans dijital dünyadaki yüzünüz oluyor.

Dünyanın en ucuz yapılan reklamı ile en çok kazanç getiren mecralar internet siteleri oldu. Bu sayede daha çok kişiye reklamınızı ve ürünlerinizi tanıtırken hem reklam ücretlerinden hem operasyonel ücretlerden tasarruf eden firmalar daha çok pazar sayesinde kazançlı oluyor. Kısa süre içerisinde büyük bir alana kendisini tanıtan firmanızın ürünlerinden herkesin bilgi sahibi olması, en uygun şartlarda en ucuz ürün arayışları alıcı konumundaki müşterilerin de size ulaşmasını sağlıyor.

Firmanızın dış dünyaya açılmasında ve kendisini burada göstermesi kalite açısından önem arz ediyor. Firmanızın kalitesini yansıtan internet sitelerinde kaliteli ürünlerin tanıtımı kısa ve en az masraf giderleri eşliğinde 7-24 yayın yapma olanağı sağlıyor. İnternet sitelerinin pazarlaması ve tanıtımları için İnegöl Ajans ön sıralarda yer almasını istediğiniz firmanız için ilk adresiniz oluyor.

Firmanızın vizyonuna uygun internet sitesi tasarımı, renkler ve ürün tanıtımlarının önemi her geçen gün biraz daha kendisini gösteriyor. Doğru tasarım, doğru tanıtımlar ile yerinde yapılan sürekli çalışmalar eşsiz ürünlerinizin dünyaya açılmasına olanak sağlayan web siteleri sayesinde ününüz artacak ve daha çok kişinin dikkatini çekmeye başaracaktır. Önemli olan bu yolda başarıya ulaşmak için doğru ajanslar ile yola çıkmaktır. Yılların verdiği deneyim ve tecrübeler ile elde edilen referanslar artan satışlar ile müşteri memnuniyetlerinin geri dönüşleri sektörde büyük bir güç olmamızın anahtarları oldu.

Her sektöre uygun hazırladığımız projeler ile bölgesinde aranılan adres olan İnegöl Ajans güler yüzlü yaklaşımı ile dijital dünyadaki yüzünüzü yaratıyor. Buradaki tasarım ile kimliğinize en uygun görseller ürünlerinizin özgünlüğünü tanıtımında başarının yolunu açıyor. Projelerin oluşumunda başından itibaren sizlerin ihtiyacı doğrultusunda sizinle birlikte ele alınan ayrıntılar konunun uzmanı grafikerlerimizle ile ekranlara yansıyor. Web sitesi kurumları, tasarımları ve size özel yazılımları ile firmanızın ihtiyacı olan dijital ürünleriniz olan kurumsal internet siteleri, e-ticaret siteleri, SEO çalışmaları, işletmenizin bulunabilirliğini artıracak olan harita kayıtları, Mobil Uygulama Yazılımları ile bilgisayar, tablet ve mobil uyumlu tasarımlarınızın ihtiyacı İnegöl Ajans farkınızı yansıtacaktır.

Konusunda uzman profesyonel ekiplerimiz 7-24 ihtiyacınızı karşılayacak çalışma ve desteklerini sürdürüyor. Tasarım aşamasında ürünleriniz, firma gelenekleriniz, ihtiyaçlarınız ve vizyonunuzu harmanlayan İnegöl Ajans yaptığı SEO çalışmaları ile internet sitenizin dünya çapında gözde olmasına imkanlar sağlıyor. Akıllı uygulamalar ile mobil, PC ve tablet gibi elektronik cihazlara uyumlu, estetik görünen internet sitelerinin tasarımı uzmanlık ister. Bu çerçevede tasarımından, grafikeri ve yazılımcısına kadar uzman ellerden çıkan dijital ürünlerin bulunabilir sayfalarının oluşmasında yapılan SEO çalışmaları için işinizi şansa bırakmamak gerekir. Sağlanan Responsive tasarımlar tüm dijital cihazlara uyum sağlayan gözde ve size özel yazılımlar oluyor.

Estetik tasarım ve yazılımların yanında internet sitelerinizin güvenliği önemli hususlardan biridir. Bu aşamada size ait özgün sitelerin güvenliği ve şifreli kanallarınızın yayınlanmasında ihtiyaç duyulan size özel sertifikalar deneyimli personellerimizle birlikte çözüm yolları sunuyoruz.

Siz ve müşterileriniz kadar aramalarda üst sıralarda bulunmak reklam tasarrufu sağlar. Bu anlamda google’da beğeneceği ve reklama ihtiyaç duymadan ürün pazarlamanıza olanak kılacak dijital dünyada yerinizi alacağınız doğru adres İnegöl Ajans sizlerin de yüzü oluyor.