Mobil Uygulama

Mobil bir uygulama yaptırmak istiyorsanız 07Pixel Danışın

Farklı olun!

Kurumsal ve bireysel taleplerinize özel mobil uygulama yazılımı ile farklı olabilirsiniz! Firmanıza özel mobil uygulamanızı App Store veya Ios Store üzerinden indirin ve kullanmaya başlayın.

Mobil uygulama mı istiyorsunuz ?

Profesyonel ekibimiz size mobil uygulama için hemen yardımcı olsun

Bizi Arayın

Pixel Yazılım Hizmetleri Mobil Yazılımları Denemelisiniz

Firmanıza kurumsallık katın!

Mobil cihazların, masaüstü cihazlarına oranla daha çok kullanıldığı aşikar. Bu durumu nasıl avantaja çevirebilirsiniz? Tabii ki bir mobil uygulama ile. Firmanıza özel mobil yazılım hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. UI & UX deneyimi ile firmanıza özel mobil uygulamanız olsun!

Hala mobil uygulamanız yok mu ?

Profesyonel ekibimiz size mobil uygulama için hemen yardımcı olsun

Bizi Arayın

Nasıl mı yapıyoruz ?

Dijital çözüm ortağınız Pixel Yazılım Hizmetleri
Hemen
Bizimle Çalışın

07Pixel ile dijital dünyanın lideri olmak için hemen bizimle çalışabilirsiniz!

Bizi Arayın

Mobil Uygulama

Mobil uygulama çözümleri sayesinde müşterilerinize her zaman, her yerden ulaşabilirsiniz. Böylece müşteri etkileşiminizi canlı tutar, hedef kitlenizle aranızda sağlam bir bağ kurarsınız.

Mobil dünyada varlık göstermenin işletmenize ne kadar büyük fırsatlar sunacağı şüphesizdir. İnsanlar, mobil uygulamanız üzerinden sizinle kolayca iletişime geçebilir, sunduğunuz içeriklere daha rahat ulaşabilir. Hedef kitlenize pratik bir kullanıcı deneyimi yaşatmanızı sağlayacak olan mobil uygulamalar, işletmenizi zaman ve mekân sınırlamalarından kurtarır.

07Pixel olarak biz, beklentilerinize yönelik her türlü mobil uygulamayı profesyonel yazılım ekibimizle hayata geçiriyoruz. Dilerseniz web sitenizi uygulamaya dönüştürüyor, isterseniz talep edeceğiniz özellikler doğrultusunda sıfırdan uygulama tasarlıyoruz.

Mobil Uygulama Neden Önemli?

İstatistiklere göre, internete erişmek için mobil cihaz kullananların sayısı, toplam internet kullanıcılarının %90’ına yakındır. Böyle büyük bir hedef kitleye en doğru, etkili ve hızlı şekilde hitap edebilmenin yolu mobil uygulamalardan geçer.

Firmanız mobil uygulamaya sahip değilse bu, potansiyel müşterilerinizin çoğunu kaybedeceğiniz anlamını taşır. Mobil uygulama çözümleri size, daha profesyonel bir görünüm sergileme imkânı tanır.

Prestijinizi ve marka değerinizi artırır, dünyanın öbür ucundaki insanlara bile hizmetlerinizden her an yararlanma olanağı sunarsınız.

Öte yandan mobil uygulamalar iş süreçlerinin efektif yönetiminde de büyük öneme sahiptir. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış mobil uygulamalar operasyonel süreçlerin optimizasyonunu kolaylaştırır. Kurum içi iletişimin sağlanmasına katkıda bulunur. Böylelikle işletmenin verimliliği ve çalışanların performansı yükselir. Zamandan tasarruf edilir, maliyet azaltılır.

Mobil Uygulama Çeşitleri

Bütün alanlara yönelik mobil uygulama hizmeti gerçekleştiren 07Pixel; gereksinimlerinize vaktinde, modern çözümleriyle yanıt verir. Mobil uygulama sektöründeki faaliyet alanlarımızdan bazıları şu şekildedir:

  • Veri toplama ve saha satış uygulamaları
  • E-ticaret uygulamaları
  • Navigasyon-konum tabanlı uygulamalar
  • Bütçe yönetimi, muhasebe uygulamaları ve şirket içi diğer çözümler
  • Mobil oyunlar
  • Sosyal uygulamalar
  • Eğitim uygulamaları
  • Eğlence, iş dünyası, sağlık, ekonomi-finans, turizm ve buna benzer yüzlerce alanda yenilikçi, esnek, kullanışlı ve güncel çözümler

Profesyonel Mobil Uygulama Geliştirme

07Pixel olarak biz; her mobil platforma uyumlu, fonksiyonel ve estetik mobil uygulama yazılımları geliştiriyoruz. Markanızı geniş kitlelere duyurmanızı mümkün kılıyor, işletmenizi mobilleştirerek daha ulaşılabilir olmanızı sağlıyoruz.

iPad, Blackberry, iOS, Android, Hybrid, Windows Phone gibi onlarca platforma yönelik anahtar teslim mobil uygulama hizmeti sunuyoruz.

İşlevsel özelliklerle donattığımız mobil uygulamalarımızı trendlere uygun bir tasarım ve üst düzey güvenlik önlemleri ile kusursuz hâle getiriyoruz.

İşletmenizin çağa ayak uydurmasını, hayallerinizi mobil dünyaya taşımayı arzu ediyorsanız 07Pixel farkını projelerinize yansıtabilirsiniz.