Tasarım

3’ü 1 Arada; UX & UI & Responsive

Arayüz tasarımlarımızda kullanıcı deneyimini önemsiyoruz.

Firmanıza özgün tasarımlar ile sizi bir adım öne çıkartıyoruz.

Uyumlu Arayüzler ve Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcının Davranışlarını Düşünür

İyi tasarım kullanıcıya yön verir. 07Pixel Yazılım Şirketi olarak biz tasarımlarımızı UX Kullanıcı Deneyimine uygun bir şekilde hazırlarız. UX Deneyimine uygun olarak hazırlanan arayüzler daha uzun ömürlü ve daha etkileşimli olur. Kullanıcı davranışlarını önemsiyoruz.

Her şey tasarlanmıştır. Ancak çok az şey iyi tasarlanmıştır.”

inegöl Pixel yazılım hizmetleri ile mobil ui( kullanıcı deneyimi ) deneyimi.

Uyumlu Tasarım Nedir?

Her aldığımız bilgisayarın ekran boyutu aynı değil? Elimizden düşürmediğimiz cep telefonlarımızın boyutları bile farklı. Tablet vb. olaylara girmeyelim bile. Peki biz ne yapacağız? Web sitenizi kodlarken her boyut için uyumlu hale getireceğiz. Uyumlu tasarımlar ile hangi cihazdan bakarsanız bakın web sitenizi mükemmel görmenizi sağlayacağız 🙂

Pixel yazılım hizmetleri sizi tüm cihazlarda güçlü kılsın.

Benzersiz Olun

Hazır paket tasarımlar ile değil! Kurumsal kimliğinizi & marka kimliğinizi inceleyerek firmanıza en uygun tasarımlar yapalım. Web siteniz tamamen özgün ve benzersiz olsun. Siz onların sitesine bakıp özenmeyin onlar sizin sitenizi taklit etmeye çalışsın 🙂

 “Her harika tasarım çok daha iyi bir hikaye ile başlar.”

Pixel yazılım hizmetleri sizi özgün kılsın...
Pixel yazılım hizmetleri sizi ux ve ui le tanıştırsın.

Dijital Varlığınızı Oluşturalım

Web sitenizin arayüzünün benzersiz olmasını istemez misiniz? Firmanıza özgün tasarımlar web sitenizin arayüzünü oluşturalım. Google’ın site özgünlüklerine çok önem verdiğini biliyor muydunuz? Firmanızı dijital dünya’nın zirvesine taşımadan önce özgün bir web sitesine sahip olmanız gerek. 07Pixel Yazılım & Tasarım hizmetleri olarak firmanızın arayüzünü marka kimliğinize uygun bir şekilde yaratalım!

Bir Toplantı Planlayalım 

Dijital çözüm ortağınız Pixel Yazılım Hizmetleri
Hemen
Bizimle Çalışın

07Pixel ile dijital dünyanın lideri olmak için hemen bizimle çalışabilirsiniz!

Bizi Arayın

Web Tasarım

Web tasarım bütün internet sitelerinin temelini oluşturur. Markaların dijital ortamdaki yüzü olan web tasarım, hedef kitlenizi karşılayacak ilk şeydir. Tasarımınızın yeterince kaliteli olmaması demek, şansınızı daha ilk saniyede kaybetmeniz anlamına gelir.

Sitenizin amacını doğru yansıtabilmek, ziyaretçilerinizin gözünde iyi bir izlenim uyandırabilmek için profesyonel web tasarım hizmetlerinden yararlanmanız gerekir.

07Pixel olarak biz, kaliteli web tasarım çalışmalarımızla internet sitenizi güçlendiriyoruz. Sizi en iyi şekilde yansıtacak, markanızı temsil edecek, benzersiz ve kreatif web tasarım çalışmalarına imza atıyoruz.

Böylelikle hem herkesten farklı, hem de herkesten daha iyi olmanızı amaçlıyoruz. Bu hizmetlerimize güncel tasarım trendleri ışığında yön veriyor, estetiği modern teknolojilerle buluşturuyoruz.

Web Tasarım Avantajları

Web tasarımın avantajları internet sitesinin görselliğini olduğu kadar, performansını da yakından ilgilendirir. Etkileyici, hızlı ve işlevsel bir web sitesine sahip olmanız, nitelikli web tasarım çalışmasıyla mümkündür.

Ziyaretçileriniz içeriklerinizi merak etsin, sayfalarınızı gezmeye değer bulsun istiyorsanız web tasarımının kalitesine önem vermeniz şarttır.

Bu noktada, hazır şablonlar tam olarak işinize yaramayacaktır. İhtiyaçlarınıza uygun, sitenizin konseptine ve sektörünüze göre en iyi web tasarım hizmeti için özel web tasarım çözümlerinden yararlanmanız gerekir.

Böylelikle verimli bir kullanıcı deneyimi sunarsınız. Ziyaretçilerinizin sitede kalma süresi artar.

Ayrıca web tasarım, marka değerinizi artıracak ve kurumsal kimliğinizi pekiştirecek en kritik unsurlardan biridir. Prestijli bir duruş sergilemeniz kaliteli web tasarıma bağlıdır.

Özetle web tasarım, sitelerin ambalajı olarak nitelendirilebilir. Eğer bu ambalaj kötü olursa, insanlar içerisinde neler bulunduğuyla hiç ilgilenmez.

Profesyonel Web Tasarım Özellikleri

Bursa İnegöl web tasarım ajansları içinde güçlü referanslarıyla ve üstün başarısıyla adından söz ettiren x07Pixel, çalışmalarını taleplerinize göre gerçekleştirir. Bu nedenle hayata geçireceğimiz web tasarımı tamamen hayal ettiğiniz gibi olur. Her projeye özel eşsiz web tasarım çalışmaları ortaya koyan ajansımız, bunu yaparken rakip web sitelerini de inceleyerek onlara benzemenizi engeller.

Böylece internet siteniz; tamamen sizinle özdeşleşecek, kurumsal kimliğinizle bütünleşecek, büyüleyici ve benzersiz web tasarımına sahip olur.

Tüm web tasarım çalışmalarımızı aynı paydada bir araya getiren özellikler şöyle sıralanabilir:

 • %100 SEO uyumlu
 • Akılda kalıcı
 • Güncel, çağdaş ve modern
 • Kullanıcı odaklı
 • Sade ancak göz kamaştırıcı; basit fakat ilgi çekici
 • Şık ve zarif
 • Responsive
 • Mobil uyumlu
 • Hızlı
 • Kolay anlaşılır
 • Yönetilebilir, esnek
 • Âhenkli, tutarlı
 • Dinamik yapılı

Profesyonel Web Tasarım Hizmetlerinde Farkın Adı: 07Pixel

Kusursuz tasarım anlayışıyla hareket eden 07Pixel, hayranlık uyandıran yenilikçi tasarımlarla web sitenize değer katar. Bunu yaparken kişisel isteklerinizi, sitenizin amacını ve konseptini dikkate alır. Tasarım sürecinde rakip ve hedef kitle araştırması da yaparak hazırlayacağı tasarımın ziyaretçi profilinizde etki bırakmasına, rekabet ettiğiniz sitelerden daha güzel olmasına özen gösterir.

E-ticaret sitesi, blog ve buna benzer tüm web site çeşitlerine, bütün sektörlere yönelik hizmet sunulur. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar farklı olsa da, üstün kalitemiz hepsini ortak noktada buluşturur.

Kaliteli web tasarım hizmeti sayesinde online varlığınızı farklı bir boyuta taşıyacak olan ajansımız, kendisiyle çalışmanın ayrıcalığını tüm müşterilerine hissettirir.

Enerjik ve inovatif bir ekibe sahip olan ajansımız, her işini ilk defa yapıyormuş gibi heyecan ve aşkla yerine getirir. Sitenizi hedef kitlenize v arama motorlarına sevdirerek geri dönüşüm oranınızı yükseltmek istiyorsanız, web tasarım çözümleri için tercihinizi 07Pixel’den yana kullanabilirsiniz.

Göz kamaştıran, renkli tasarımlarla prestijinizi ve marka algınızı güçlendirebilirsiniz. Sizi yansıtacak bu aynada herhangi bir leke olmasını istemiyorsanız, Bursa İnegöl web tasarım ajansı olarak 07Pixel farkını deneyimleyebilirsiniz.