Sosyal Medya

Bırakın Hesabınızı Uzmanlar Yönetsin

Sosyal medya hesabınızı uzman ekibimize bırakın ve
etkileşimli tasarımlar ile müşteri ağınızı genişletin.

Sosyal Medya

Neler Yapıyoruz?

  • Sosyal medya hesaplarınızın optimizasyon çalışmalarını yapıyoruz.
  • Etkileşimli tasarımlar ile daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar hazırlıyoruz.
  • UX deneyimini önemsiyoruz.
  • Konsept paylaşımlar hazırlıyoruz. (Kampanya & özel gün vb…)
  • Planlı paylaşım takvimi tutuyoruz.
  • Takipçi sayınızın artması için organik çalışmalar yapıyoruz.

Sosyal Medya Dijital Dünyanın Kalbi

Sadece satışlarınız için değil kurumsal kimliğinizi oluşturmak ve marka bilinirliğini yükseltmek için de
sosyal medya kullanmalısınız. Geç kalmadınız hemen başlayabilirsiniz!

Fiyat Teklifi Al

Web Yazılım

E-Ticaret Web Tasarım

E-Ticaret Yazılımı

SEO stratejileri, hedef kitleye nasıl ulaşılacak, ulaşılan müşteriye ne sunulmalı, müşteri alışverişe nasıl yönlendirilmeli, müşteri memnuniyeti için ne yapılması gerek” gibi sorular ve cevapları çözüme ulaştırmalıdır.

Bu strateji e-ticaret sitenizin yapısı, içerik stratejileri,  kullanıcı odaklı uygulamalar ile hem entegre hem de aynı hedefe odaklanmış olmalıdır.

E-ticaret sitelerinde  müşterilerin siteye olan güvenleri çok önemlidir. Web sitesi, yapısal olarak güvenlik ile ilgili tüm önlemleri almış olmalı, bu güvenlik bildirimlerini kullanıcılarına net şekilde aktarmalıdır.

Hazırlanan tüm e-ticaret sitelerinde müşterilerin kişisel bilgilerinin güvenle saklanması konusunda maksimum önlemleri almalıdır. Alışveriş sürecinin, kredi kartı bilgileri kayıt altına alınmadan tamamlanmasını sağlar.

Tüm e-ticaret projelerinin olmaz ise olmazı olan SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde ödeme sistemi ile e-ticaret sitesi arasından bilgi transferini de güvenli hale getirir.

Doğru Adımlarla Dijitalde Yanınızda Olalım

Geliştirilebilir, güvenli ve özgün yazılım ile her zaman yanınızdayız.

Bizi Arayın

İnegöl Dijital Ajans Web Tasarım

Kurumsal Site Yazılımı

Müşteri beklentilerine göre web sitesinde kullanım kolaylığı sunan, hedef kitlenin ihtiyaç duyduğu bilgileri ve aksiyonları kolayca almasını sağlayan, fonksiyonel bir yapı kurgular. UX (User Experience) Dizayn yaklaşımı ile site ziyaretçilerinize kusursuz dijital deneyim yaşatmayı hedefler.

Müşteri analizleri ve müşteri beklentileri daima dikkate alınır. Böylece müşteriler sitede gezinirken görmek istediklerine, yapmak istedikleri işleme hızlı ve kolay bir şekilde erişir.

Markanızın hedef kitlesi, web sitenize her an, her yerden ve her cihazdan kolayca ulaşabilmeli. Bunun için de cep telefonu ve tablet gibi küçük ekranlı mobil cihazlarda da, web siteniz sorunsuz çalışabilmeli.

Günümüz dijital dünyasında internet kullanıcılarının büyük oranda mobil kullanıyor olması, arama motorlarının responsive yapıları zorunlu kılması, mobil cihazlardaki performans ihtiyaçları nedeni ile responsive dizayn, web tasarım çalışmaları için olmazsa olmazlarındandır.

Hemen Bizim ile Çalışın

07Pixel ile dijital dünyanın lideri olmak için hemen bizimle çalışabilirsiniz! Geç kalmadınız hemen başlayalım!

Fiyat Teklifi Al

SEO

İnegöl Pixel yazılım hizmetleri ile e-ticaret sitenizi veya kurumsal sitenizi arama motorlarında üst sıralarada çıkaralım.

Nedir Bu SEO ?

SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelir.Yani sitenizin Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkmasını sağlayan işlemlerdir.

SEO ile Zirveye

Dijital reklam yaparak firmanızı arama motorlarında en üste çıkabilirsiniz. Peki organik olarak nasıl çıkarabilirsiniz biliyor musunuz? İşte biz biliyoruz ve bu yüzden SEO hizmeti veriyoruz. Organik olarak en üste çıkmak istiyorsanız;

İletişime Geç

İnegöl Pixel yazılım hizmetleri ile google ads hesaplarınızı yönetelim.

Google ADS İle İşlerinizi Büyütün

Firmanıza en uygun hedef kitlesini belirleyip bütçenizi doğru harcayalım.

Google ADS hesabınız yok mu?

Profesyonel ekibimiz size Google ADS kurulumu için hemen yardımcı olsun

Bizi Arayın

İnegöl Dijital Ajans

Ticari firmaların bireyler ile direk etkileşim göstermesinde sosyal medyanın gücünün farkındayız. Bu anlamda ürüne özel kişilere ulaşım imkanları veren farklı sosyal medya hesaplarının etkileşiminde maksimum fayda sağlamak uzman ekiplerin işidir. Daha çok müşteri ağına ulaşmak adına İnegöl dijital ajans olarak sosyal medya hesaplarınızın takibini özenle yerine getiriyoruz.

İnternet sitelerinin tasarımı ve SEO çalışmalarının yanında sosyal medya hesaplarınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya kullanıcılar açısından önemli bir araç. Bu anlamda ürününüzün özelliğine göre farklı kişilere ulaşım sağlamanız da mümkün olan sosyal medyalarda sayfalarınızı size en uygun şekliyle tasarlıyoruz.

Sosyal medyada bulunan hesaplar gerekli optimizasyonlar ile daha interaktif hale gelmektedir. Direk kişinin kendisine etki gösterecek olan tasarımlar sizlerin daha çok müşteri sahibi olmanıza dolayısıyla da müşteri ağınızın genişlemesine neden olur. Kurumsal tasarımlar sizlerin vizyonunu yansıtır. Size en uygun kimliğin tasarımını internet sitenizle bütünleştiriyor ve UX deneyimleri ile önem veriyoruz.

Size özel kampanyalar, özel günler ile özel ürünlerinizin farklı sosyal alanlarda konsept paylaşımlarını yapıyor ve daha çok kişilere ulaşma imkanını sağlıyoruz.

Kurumunuzun takipçi sayısı da önemlidir. Takipçiler yeni kampanyalar ile ürünlerden sürekli bilgi almak ister. Bu anlamda yeniliklerinizi de bilgilendirmek için çok düşük maliyetli reklam yolu olan konsept paylaşımlarınızı sizler için hazırlıyor ve yapıyoruz. Takipçilerinizin artırılması için organik çalışmaları uzman ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Sosyal medyanın gücünün farkındayız. Sadece ürün tanımı, pazarlaması ve müşteri kazancı için uğraşım göstermiyoruz. Burada ticari olarak sizlerin ihtiyacı olan vizyonu internet dünyasının her bir boyutunda en ihtişamlı şekliyle gösteriyoruz.

Firmanızın uygun internet sitesi tasarımında İnegöl Dijital Ajans ilk adresiniz olmayı hak eden nadide bir markadır. Bursa ve İnegöl bölgesinde vermiş olduğumuz dijital hizmetler ile internet sitelerinin tasarımında firma ile birlikte hareket ediyor ve en güzelini, en özelini ve özgününü birlikte tasarlıyoruz. Uzman ekibimizde bulunan grafikerler, yazılımcılar ve SEO uzmanları sizin ticari faaliyetlerinizi  yukarı çıkarmanın yolu interneti en verimli haliyle kullanıyor.

İnternete aşina olmayan kemsin dahi rahat bir şekilde kullanabileceği ara yüzler ile kullanım kolaylığı sağlayan tasarımlara imza atan bizler kişilerin direk ihtiyaç duyduğu bilgilere de ulaşım imkanı veriyor. Fonksiyonu yüksek sitelerin kullanıcı odaklı dizaynı ile müşterilerinizin sitenize ziyaretlerini kusursuz hale getiren adımları atıyoruz.

İnternet sitesi tasarımı ve yayınlanması kadar bu sitelerin müşteri analizleri önem arz etmektedir. Analizlerin takibi ile ziyaretçi profillerinin çıkarılması, anahtar kelimelerin yerleşimi ile daha çok müşteriye ulaşımın yolu İnegöl Dijital Ajans mobil uyumlu tasarımlara imza atıyor.

Firmaların reklamını ucuz ve maliyetsiz olarak yapan internet siteleri arama motorları açısından önemlidir. Bunun sebebi aranılan kelimelerde üst sıralarda yer almaktır. SEO olarak tanımlanan arama motorları optimizasyonu uzman ekiplerce en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılması gereken önemli bir çalışmadır. Zira bu işlemin bilgisiz kişilerce yapılması internet sitenize daha çok zarar verir ve Google başta olmak üzere Yandex, Bing, Yahoo gibi arama moturu sayfalarında  arka sayfalarda çıkmasına hatta hiç çıkmamasına neden olabilir.

Google reklamları ile ürününüzü tanıtmak ve satışlarınızı artırmak için reklamlar vermeniz sizin ilk sayfada ve ilk satırda çıkmanız anlamına gelebilir. Ancak uzun vadelerde bu hizmet için ödeyeceğiniz reklam tutarları büyük masrafları beraberinde getirebilir. Bu tür masraflardan şirketinizi korumak adına yaptırmanız gereken SEO çalışmaları uzun vadeli ve sürekli yapılması gereken hizmetler bütünüdür. Bu sebeple İnegöl dijital Ajans olarak SEO’nun önemini biliyor ve firmanız için en doğru olan çalışmaları kesintisiz olarak yerine getiriyoruz.