E-Ticaret sektörüne adım atmak istiyor musunuz? Bu yolda dijital çözüm ortağınız; 07Pixel

Gücümüzü yaptığımız işlerden alıyoruz ve sitenizi UX & UI gibi alanlara hazır şekilde hazırlıyoruz.

Web Artırılmış Gerçeklik

Müşterileriniz ürünlerinizi gerçek boyutları & renk varyasyonları
ile evinde görsün ve satışlarınız artsın!

E-Ticaret Sektöründe

YENİ DÖNEM

Müşterileriniz ürünlerinizi evinde görsün ve satışlarınız artsın! Artırılmış gerçekliği web sitenize hemen entegre edelim.

CREATİVE

Kreatif Tasarımlar

Dijital çözüm ortağınız Pixel Yazılım Hizmetleri
Hemen
Bizimle Çalışın

07Pixel ile dijital dünyanın lideri olmak için hemen bizimle çalışabilirsiniz!

Bizi Arayın

İnegöl Web Tasarım Hizmetleri

Bir internet sitesi ile milyonlarca kişiye defalarca ulaşma imkanı veren en ucuz reklam yapmanın yolu internet siteleridir. İstediğiniz zaman değişiklik yapabileceğiniz, hareketli ve sesli sunumlar ile müşterilerinize ulaşabileceğiniz, en doğru bilgileri sunabileceğiniz internet sitelerinin yazılımı kadar tasarımları da önemlidir. Bu önemin bilinci içerisinde hareket eden İnegöl Web Tasarım Hizmetleri olarak kuruluşumuzdan bu yana edindiğimiz tecrübe ve deneyimleri sizlerle paylaşıyor sizler için en iyisi en güzelini tasarlıyoruz.

En ucuz reklam aracı olan internet sitelerinin tasarım konusunda uzman grafikerler tarafından yapılmaktadır. Bu tasarımın oluşturulmasında firmanın vizyonu ve misyonu ile renkleri ön plana çıkar. Firmanın amaçları, logosu, beklentileri ve ziyaretçi profillerinin harmanlandığı bir tasarım herkesin ilgisini çeker. Kolay ara yüzü tasarımları sayesinde her ziyaretçiye kolay kullanım imkanı verilir. Ürünlerin tanıtımında anlaşılabilir alanların yaratılması ve sayfaların açılmasında hız gibi hususlar dijital yollardan değerlendirilir ve firmanız için en güzel tasarımlar ortaya çıkarılır.

Sitelerin tasarımında ve yayınlanmasında belli başlı yazılımlar kullanılmaktadır. Yazılımın dinamik olması beraberinden interaktif bir hizmet getirecektir. Bu aşamada siteniz ile ziyaretçilerin artışını sağlayacak olan organik aramalar ile gelecek müşterilerinizin sizi bulmasında web sitesi yazılımları da önemlidir. Burada arama motorlarının sevdiği yazılımlar ön plana çıkar. Organik olarak müşteri ziyareti çekiminde SEO çalışmalarınızı olumlu etkileyecek yazılımlar ile tasarımların yapılması bu aşamada önem arz eder.

İnegöl Web Tasarım Hizmetleri  olarak arama motorları optimizasyonunu seven ve ziyaretçiler açısından önemli olan WordPress, HTML5, Opencart, PHP gibi yazılımlar ile modern web sitesi tasarımı yapıyor, geliştiriyoruz. Bu anlamda ihtiyacınız olan açılış sayfaları, e-ticaret siteleri, mobil uygulamaları ve web sitelerini şirketinizin başarısı için size özgü olarak tasarlıyoruz.

Site tasarımında responsive özellikler önemlidir. Kullanıcının size ulaşmasındaki dijital cihaz tablet, akıllı telefon ve bilgisayarlar olabilir. Bu aşamada her cihaza uyum sağlayan, yayınlar ile kolay kullanım imkanları veren, kolay ara yüzlerinin tasarlanması İnegöl Web Tasarım Hizmetleri ile profesyonel ekiplerce yerine getirilmektedir. Bunun yanında işletmenize özel uygulamalarda yapılabilir. Akıllı uygulamalar İOS ve Android işlemcili telefonlar için firmanıza özel olarak tasarlanır ve kodlanır. Bu sayede telefona indirilen uygulamalar ile güncel kampanyalar ve diğer bilgilerinizi anlık olarak ulaştırabileceğiniz, bilgilendirebileceğiniz size özgü bir uygulama sahibi olmuş olursunuz.

Tasarımı ve yazılımı ile kusursuz bir internet sitesinin yayınlanması yeterli değildir. Bu hizmeti aldıktan sonra sitenizin SEO çalışmaları yerinde yapılmalıdır. Doğru kişilerin elinde yapılandırılan internet siteleri tüm arama motorlarında değerlidir ve üst sıralarda kendisine yer bulur. Bu sayede sizler müşteri aramaz aksine müşteriler sizi bulmuş olur. Reklamın ve tanıtımın en ucuz yollarından olan web sitesi ticari faaliyetlerinizin her kolunda ihtiyaç duyacağınız unsurlardır.

Günümüzde internetin önemi tüm kesimlerce kabul edilen bir husustur. Bu aşamada internet siteleri kadar sosyal medya kullanımı milyarlarca kişinin başvurduğu ara yüzlerdir. İnternet sitelerinizin ürünleri kadar sosyal medyalarda açılan hesaplarınızın tasarımları da önem arz eder. Buralarda işletme kimliğinize uygun tasarımlar ile paylaşımlar yapılması, sitenize uygun olan reklamlar özellikle ilgili kişilere gönderilen mesajlar anlamı taşır.

Sosyal medya ile sürekli etkileşimde kalan insanlar söz konusudur. Bu sayede müşterilerinize ulaşma imkanı verecek olan medya üzerinden özel günler ve özel ürünlerinizi bir çok sosyal medya hesabınızda konsept paylaşım imkanı ile kampanyalarınızın tanıtımını yapabilirsiniz. Bu çerçevede İnegöl bölgesinde hizmet veren web tasarım hizmetleri sosyal medya hesaplarınızın takibini de uzman ekiplerce yerine getirmektedir.

Size özel açılan sosyal medya sayfanızda takipçi önemlidir. Sayfanızın takipçisini artırmak reklam ve bilgilendirme açısından yine önem taşıyan hususlardandır. Organik olarak takipçi artırılması çalışmalarını gerçekleştiren uzman personelimiz ürünlerinizin tanıtımı, pazarlanması ve kazanç sağlamanız açısından İnegöl web tasarım hizmetlerini en şık haliyle vermektedir.