E-Ticaret sektörüne adım atmak istiyor musunuz? Bu yolda dijital çözüm ortağınız; 07Pixel

Gücümüzü yaptığımız işlerden alıyoruz ve sitenizi UX & UI gibi alanlara hazır şekilde hazırlıyoruz.

Web Artırılmış Gerçeklik

Müşterileriniz ürünlerinizi gerçek boyutları & renk varyasyonları
ile evinde görsün ve satışlarınız artsın!

E-Ticaret Sektöründe

YENİ DÖNEM

Müşterileriniz ürünlerinizi evinde görsün ve satışlarınız artsın! Artırılmış gerçekliği web sitenize hemen entegre edelim.

CREATİVE

Kreatif Tasarımlar

Dijital çözüm ortağınız Pixel Yazılım Hizmetleri
Hemen
Bizimle Çalışın

07Pixel ile dijital dünyanın lideri olmak için hemen bizimle çalışabilirsiniz!

Bizi Arayın

İnegöl Web Yazılım Hizmetleri

Kolay ve istenilen zaman diliminde ulaşım imkanlarıyla olağanüstü kullanıcı deneyimi sunan internet sitelerini firmanıza uygun tasarlıyor ve geliştiriyoruz. İnternetin şirketiniz açısından gücünün farkında olan bizler İnegöl Web Yazılım Hizmetleri ile benzersiz özgün yazılımlar sunuyoruz.

İnternet yazılımı, tasarımı ve yayınlanmasını hafife alınmaması gereken önemli bir husustur. Bu anlamda ücretsiz hizmetlerinde alınabilmesi birçok firmayı yanıltır ve markanıza zarar verir. Uzman yazılımcılar ve grafikerlerin kaleminden çıkan size özgü ve özgün tasarım siteler firmanıza ve renklerinize uyumlu olarak en kolay haliyle tasarlanmaktadır. Bu sayede internete çok yakın olmayan kişilerin dahi kolay hızlı bir şekilde kullanmasına olanak veren işlevselliğe sahip dinamik internet siteleri sizlerin daha çok kişiye ulaşma imkanları sağlamaktadır.

Ticari işletmenizin en büyük Pazar ağına internet sayesinde web siteleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İnternet sitesi, sayfaları, görsel içerikleri ile bilgiler sayesinde ürünlerinize ait her türlü ayrıntılı bilgiyi müşterilere istenilen zaman diliminde ulaştırabiliyorsunuz. Bu durum sizlere 7-24 masrafsız reklam olanağı sağlamasına neden olur. Tasarımda kullanılan responsive tasarımlar sizlerin daha çok kişiye ulaşma imkanlarına sahiptir. Özellikle akıllı uygulamalar ile benzersiz sunumlar verecek olan tasarım kazancınızın anahtarı niteliğinde olur.

İnternet sitelerinin tasarımı ve beklentileriniz doğrultusunda birlikte yapılan çalışmalar yeni projeleri en iyi şekliyle yayınlamamız anlamını taşımaktadır. Sizlerin beklentileri ile tüketicilerin talepleri doğrultusunda doğru iletişimin adresi olan web yazılım hizmetleri konusunda uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Doğru web siteleri ilgi çeker, hikaye anlatır, hızlı yükleme yapar ve ziyaretçilerin kolay kullanmasını sağlarken ürünlerinde kolay anlaşılması gerekir.

Web sitelerinin tasarımı ve yayınlanması ile dijital ortamda ihtiyacınız olan hususlar bitmez. Aksine daha yeni başlar. Sitenizde yayınladığınız ürünlerin ilgili kişilere ulaşımı için yapılacak olan internette sayfaların yapılandırılması ve arama motorlarına kayıtlarının yapılması gerekir. Bu kayıt ile aramalarda ön sıralarda yer bulan şirketiniz reklam masraflarını da en aza indirmiş olarak tasarruf etme imkanı sağlar.

Masrafsız reklamın neredeyse tek adresi olan internet siteleri yerinde yapılan çalışmalar ile ziyaretçilerine ulaşır. Burada uzman konusunda vakıf olan kişilerin yapacağı çalışmalardan bahsetmek doğru olur. Yanlış ellerde yapılan çalışmalar daha çok firmanıza ve internet sitelerinize arama motorları karşısında zarar verir ve arka sayfalarda çıkacağınız gibi aramalarda hiç çıkmayabilir.

İnegöl Web Yazılım Hizmetleri olarak firmanızın ihtiyacı olan arama motoru optimizasyonlarını yapıyoruz. Bu işlem bir kerelik bir husus değildir. Firmanızın internet üzerinde ön sıralarda yer alması için ihtiyacı olan çalışmaları sürekli yerine getirerek dijital ortamlarda bulunabilir olmalarını sağlıyoruz.

Tasarımı yapılan internet sitelerinin SEO çalışmaları ile arama motorları kayıtları Google başta olmak üzere Bing, Yahoo ve Yandex gibi büyük arama motorlarına yapılmaktadır. Bu kayıtlar sonrası sitenizin anahtar kelimeleri ile ziyaretçilerin analizleri önem arz eder. Alınan istatistiklere bağlı olarak yapılan çalışmalar neticesinde ziyaretçi sayısı artırılır. Sitenize daha çok gelen ziyaretçi ile etkileşim artmış olur ve böylelikle firmanızın ürünleri daha çok kişiye tanıtılırken daha çok Pazar ile kazancınızda katlanarak büyümüş olur. SEO bir anlamda sizin için zirve demektir. Zirvede olmanız için ihtiyacınız olan İnegöl Web Yazılım Hizmetleri internet sitelerinizi tasarlar, yayınlar, optimizasyonu ile web siteleri üzerinde kalitesini yansıtır.

Satışlarını internet üzerinden gerçekleştiren işletmelerin ihtiyacı olan husus e-ticaret siteleri ve yazılımlarıdır. Bu anlamda yasalara uygun olarak hazırlanan yazılımlar ile güvenliğinizi de kusursuz kılan internet siteleri yine uzman ekiplerimizde yapılmaktadır. Hedef kitleye ulaşan, kullanıcı odaklı ticaret siteleri özelikle güvenlik açısından önem taşımaktadır. Bu anlamda ihtiyacınız olan sertifikalar ile yazılımsal olarak gerekli güvenlik önlemleri yine uzman ekiplerimizde İnegöl Web Yazılım Hizmetlerince yerine getirilmektedir.